Beşiktaş Kripto Para Borsası Rain ile Anlaşma İmzaladı

Beşiktaş Kripto Para Borsası Rain ile Anlaşma İmzaladıBeşiktaş, kripto para borsası Rain ile anlaşma imzaladı. Anlaşmayla beraber Rain marka Beşiktaş formalarında yer alacak.

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Beşiktaş, geçtiğimiz gün heyecanlandıran bir sponsorluk anlaşması duyurdu. Kulüp, kripto para varlık platformu Rain ile sponsorluk anlaşmasına vardığını açıkladı. Beşiktaş ve Rain Yazılım arasında yapılan ‘Güney Tribün’ ve ‘Forma Göğüs’ sponsorluk anlaşması, iki yılı kapsayacak şekilde toplamda 12 milyon 250 bin euro + KDV karşılığında sağlandı.

Beşiktaş Taraftarlarına Ayrıcalık Tanınacak

Anlaşma sonrasında Beşiktaş Kulübü ve Rain açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’tan yapılan açıklama şu şekilde:

“Şirketimiz ile Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş. arasında yürütülen görüşmeler neticesinde; 16 Mart 2022 tarihinden başlamak üzere 2023-2024 sezonu sonuna kadar Güney Tribün Sponsorluğu ve 2022-2023 sezonundan başlamak üzere 2023-2024 sezonu sonuna kadar Forma Göğüs Sponsorluğu kapsamında Şirketimize toplam 12.250.000 Avro + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlanmıştır.”

Rain Genel Müdürü Mehmet Çamır da konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye pazarına Beşiktaş ile anlaşma imzalayarak giriş yapan Çamır, şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’ye inanıyoruz. Büyüyen Rain hikayesini Türkiye’den hızlandırmak istiyoruz. Büyüme hikayesinin yazılacağı ülke Türkiye olacak. Dünyanın en güzel statlarının bir bölümüne de adımızı vereceğiz.”

Rain Hakkında

Türkiye’de faaliyet gösteren bir kripto para işlem platformu Rain Türkiye’nin şirket merkezi İstanbul’da. Rain aynı zamanda uluslararası boyutta lider, güvenilir kripto varlık platformlarından olup binlerce kullanıcısı bulunmakta.

Türkiye pazarına giriş yapan ve birçok kuruluşa reklam vererek dikkat çeken Rain, Beşiktaş ile anlaşma yaparak Türkiye pazarında lider olmayı hedeflediğini kanıtladı. Yıllık bazda en kazançlı anlaşmalardan birine imza atan Beşiktaş da böylece kripto para sektörüne adım attı. Kulüp, daha önce basketbol takımı için Icrypex ile anlaşma imzalamıştı. Önümüzdeki günlerde Rain’de Beşiktaş taraftarını da ilgilendiren birçok kampanyaya imza atılacağı tahmin ediliyor.

Etiketler:

Yorum Yap