Bitci Spezia’nın Forma Sponsoru Oldu

Bitci Spezia’nın Forma Sponsoru OlduTürkiye’deki başarılı kripto para borsalarından Bitci, İtalya Serie A ekiplerinden Spezia’nın forma sponsoru oldu. Bundan böyle Spezia formalarının arka bölümünde Bitci markası kendine yer bulacak.

Spezia ile Bitci arasında forma sponsorluk anlaşması imzalandı. Türk kripto para borsası Bitci.com, İtalya Serie A ekibi Spezia ile yaptığı ortaklık anlaşması kapsamında spor dünyasındaki adımlarını pekiştirdi. Yakın zamanda İspanya, Brezilya ve Uruguay milli futbol takımlarıyla bir dizi sözleşme imzalandı. Ayrıca Premier League, Laliga, Scottish Premiership, Portekiz Primeira Liga liglerinin en üst kulüpleri ile ve MotoGP ve McLaren gibi diğer prestijli markalarla da ortaklık anlaşmasına imza atıldı. Büyümesini devam ettiren Bitci’nin gelecekte de benzer anlaşmalara imza atması bekleniyor.

”İtalya’ya Kendi Teknolojimizi Getirmekten Çok Mutluyuz”

İtalya Serie A kulüplerinden Spezia’nın forma sponsoru olan Bitci, bu anlaşmayla birlikte İtalya piyasasına adım attı. Bitci Teknoloji ‘nin CEO’su Onur Altan da yaptığı açıklamada İtalya piyasasına adım attıkları için çok mutlu olduklarını belirtti.

“Spezia Calcio ile global ortaklığımızı genişletmekten dolayı son derece heyecanlıyız. Bu bizim A Serisindeki ilk ortaklığımız ki bu dünyadaki en çok takip edilen futbol liglerinden biridir. Bu durum da söz konusu ilişkimizi bizim için unutulmaz kılmaktadır. Bitci için en önemli şey bunun bizim iş ortaklarımızla ilerideki yolculuğumuza ışık tutmasıdır. Dünyanın önde gelen fan platformlarından biri olarak firmamız Spezio Calcio fanlarına kesinlikle son derece üstün deneyimimizi sunacaktır. Bu çok önemli anlaşma ile İtalya’ya kendi teknolojimizi getirmekten çok mutluyuz.”

Bitci Sponsorluk Anlaşmalarını Arttırıyor

Yerel bir kripto para borsası olarak piyasaya giriş yapan Bitci, kısa sürede uluslararası bir borsaya dönüştü. Rangers, Wolves gibi kulüplerle anlaşma imzalayan Bitci, Brezilya ve Uruguay gibi milli takımların da taraftar tokenini çıkardı. Son olarak Spezia’nın forma sponsoru olan Bitci, Türkiye’de hizmet vermeyi sürdürüyor.

Taraftar tokenlerine ilgi duyan kripto para yatırımcılarının uğrak mekanı olan Bitci’nin ilerleyen günlerde sürprizlerine devam etmesi bekleniyor. Türkiye’deki kulüplerin de sponsoru olan Bitci’nin ilerleyen dönemlerde kulüpler dışında büyük organizasyonların da sponsoru olabileceği tahmin ediliyor.

Etiketler:

Yorum Yap