Blockchain Tabanlı Oynadıkça Para Kazanabileceğiniz Oyunlar

Blockchain Tabanlı Oynadıkça Para Kazanabileceğiniz OyunlarTürkiye’de son dönemde Blockchain tabanlı oynadıkça para kazanabileceğiniz oyunlar popülerliğini arttırdı. Play to Earn oyunlar (P2E) şeklinde de bilinen bu oyunların yeni yılda daha da artacağı tahmin ediliyor.

Blockchain tabanlı para kazanabileceğiniz oyunların sayısı hiç de az değil. Özellikle online olma noktasında sorun yaşamayan kişilerin tercih ettiği oyunlara her geçen gün yenisi ekleniyor. Bu oyunların en popülerlerini sizler için inceledik.

  1. Axie Infinity: Online oyunlar arasında para kazanılma ihtimalinin yüksek olmasıyla bilinen Axie Infinity, her geçen gün biraz daha popüler olmayı başarıyor. Bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi diğer oyunculara karşı da oynayabileceğiniz bu oyunda şansınızı deneyebilirsiniz.
  2. Gods Unchained: Kart satın alıp, bu kartların değerlerine göre rakiplerinizi alt edebileceğiniz Gods Unchained, Blockchain tabanlı oyunlardan biri. Para kazanma şansını da sizlere veren oyun, Hearthstone: Heroes of Warcraft ve The Elder Scrolls Legends oyunlarından izler taşıyor.
  3. Bombcrypto: Atari oyunu Bomberman’ı andıran Bombcrypto, son derece eğlenceli. Kahraman satın alıp, satın aldığınız kahramanların değerli NFT’ler bulmasını bekliyorsunuz. Uzun vadede riskli gibi görünse de şu aşamada zarar edilmeyeceği düşünülüyor.
  4. Gem Guardian: Son derece eğlenceli oyunlar arasında yer alan Gem Guardian, potansiyeli oldukça yüksek. “Guardian” satın alıp, bir takım oluşturduğunuz bu kart oyunu, bilgisayara karşı oynanıyor. İlerleyen dönemlerde diğer oyuncularla oynayabileceğiniz modu da aktif olacak.
  5. Meta Soccer: Blockchain tabanlı futbol metaverse’ü şeklinde bilinen Meta Soccer’da kendi kulübünüzü yönetiyorsunuz. Yeni oyuncular bulup eğitebileceğiniz, stat yapabileceğiniz bu evrenin potansiyeli oldukça yüksek. Yavaş yavaş popüler olması beklenen Meta Soccer’ın kazanç getirebileceği düşünülüyor.

Blockchain tabanlı oynadıkça para kazanabileceğiniz binlerce proje bulunuyor. Öte yandan her projeye güven duymak ne yazık ki çok kolay değil. Sizler de P2E oyunları hakkında yorumlar yaparak yazımızın güncelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca farklı oyunları oynuyor ve kazanç elde ediyorsanız diğer oyunlar hakkında da yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar bu tarz oyun arayanların en güncel bilgileri elde etmesini sağlayacak.

Etiketler:

Yorum Yap