BtcTürk Kadın ve Erkek Futbol Milli Takımlarının Yeni Sponsoru Oldu

BtcTürk Kadın ve Erkek Futbol Milli Takımlarının Yeni Sponsoru OlduTürkiye’nin en başarılı kripto para borsası BtcTürk, Türk sporuna katkı vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Yeni Malatyaspor’un sponsoru olan BtcTürk, bu yılda kadın ve erkek futbol milli takımlarının ana sponsoru oldu.

Türkiye’deki en popüler kripto para borsalarından biri olan BtcTürk, Türkiye’deki popülerliğini arttırmak adına önemli sponsorluk anlaşmalarına imza atıyor. Son dönemde komisyonları da 0’a indiren şirket, Türkiye Kadın ve Erkek futbol milli takımlarının yeni sponsoru oldu. Bu anlaşma, bir kripto para borsasının milli takımlar düzeyinde imza attığı ilk anlaşma olarak da tarihe geçti.

”Milli Takımın Ana Destekçisi Olmaktan Gurur Duyuyoruz”

BtcTürk CEO’su Özgür Güneri, anlaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Güneri’nin açıklamalarında öne çıkan kısımlar şu şekilde:

“Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Millî Takımlarımızın ‘Ana’ destekçileri arasında yer almaktan büyük gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl TFF Süper Lig’in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor’a destek olmuş, isim ve forma göğüs sponsorluğunu üstlenmiştik. Bu yıl da Türk sporu ve futboluna katkılarımızı sürdürmeye devam ediyor, Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. BtcTurk olarak, 28 ay sürecek bu anlaşma ile Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın ana sponsorluğunu üstleniyoruz. Böylece Türk sporuna dünyada büyük başarılarla temsiline destek vermeyi ve gelecek nesillere kaynak ayırmasına vesile olmayı hedefliyoruz. TFF ile anlaşmamız, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran Millî Takımlarımızın gücüne güç katacaktır. Bu birliktelik sayesinde yakalayacağımız istikrarla, önümüzdeki turnuvalarda Millî Takımlarımızın başarıları yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak Kadın ve Erkek Millî Takımlarımıza başarılar diliyor, sonu kupa olsun diyoruz.”

TFF Başkanı Nihat Özdemir de anlaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Kripto para dünyasının öncü şirketlerinden biri olan BtcTürk ile anlaşma imzaladıkları için mutlu olduklarını belirten Özdemir, anlaşmanın kadın ve erkek futbol takımlarına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Etiketler:

Yorum Yap