Fenerbahçe “Fenerbahçe Token” İçin Paribu İle Anlaştı

Fenerbahçe “Fenerbahçe Token” İçin Paribu İle AnlaştıFenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Token için Paribu ile anlaşma sağladı. Böylece Fenerbahçe de taraftar tokeni dünyasına adım attı.

Dünyanın birçok önemli kulübü taraftar tokenleriyle fark yaratıyor. Kripto para sektörüne giren kulüplerin bazıları da Türkiye’de. Trabzonspor ve Galatasaray, bu alanda öncü kulüpler olmuştu. Şimdi de Fenerbahçe, taraftar token çıkarma hazırlığında. Bu kapsamda Paribu ile anlaşan Fenerbahçe, taraftar tokenini piyasaya sürecek.

Basın Toplantısı 9 Ağustos’ta Düzenlenecek

Paribu ile anlaşma sağlayan Fenerbahçe, resmi web sitesinde konuyla ilgili açıklamalar paylaştı. Basın toplatışının 9 Ağustos’ta düzenleneceğini duyuran Fenerbahçe’nin resmi sitede yaptığı açıklama şu şekildeydi:

“Paribu ile olan bu iş birliğimiz kapsamında, Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarlarımıza taraftar token’ı olarak tanımlanan kripto varlıklara sahip olma fırsatı sunulacaktır.

Kulübümüzün bu yeni adımıyla taraftarlarımızın kulübümüzle etkileşimleri artacak, bağlılık odaklı iletişimimiz güçlenecektir. Fenerbahçe Token satışa çıkmasının ardından Paribu üzerinden 7/24 satın alınabilecektir.”

“Fenerbahçe neredeyse taraftarı oradadır” diyen taraftarlarımız; yapılacak taraftar oylamalarına, stadımızda düzenlenecek özel etkinliklere, takımımızla, sporcularımızla düzenlenecek buluşmalara katılarak kulübümüzle ilgili belirli adımlarda da söz sahibi olma imkanına sahip olacaklardır. Fenerbahçe Token sahibi olan taraftarlarımız, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacaklar, Fenerbahçe’nin en yakınında olma imkanı yakalayacaklar.

Taraftarının gücüyle dahil olduğu her alanda farkını ortaya koyan, rekorların karşılığı olan kulübümüz; yeni dünyanın dinamiklerinden biri olarak dünya genelinde ve ülkemizde tüm ilgiyi üzerine toplayan kripto varlık dünyasında da farkını ortaya koyacak!

Her koşul ve fırsatta ‘Mazim Fenerbahçe, Yarınım Fenerbahçe’ sözünün tam karşılığı olan büyük taraftarımız, Fenerbahçe’nin bugünü ve yarınları adına çok önemli olan bu adımda da Kulübümüzün yanında olacaklar!

İş birliğimize dair basın toplantısı, 9 Ağustos 2021 tarihinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecektir.”

Paribu’da Listelenen 3’üncü Türk Takımı Taraftar Tokeni

Paris St Germain, Juventus, Atletico Madrid, Roma gibi kulüplerin taraftar tokenine ulaşabileceğiniz Paribu, Fenerbahçe ile birlikte üçüncü Türk takımı taraftar tokenini piyasaya sürecek. Daha önce Galatasaray ve Trabzonspor taraftar tokenlerine yer veren Paribu’nun sürprizlerine devam etmesi bekleniyor.

Etiketler:

Yorum Yap