Huobi Türkiye’den Dev Komisyon Kampanyası

Huobi Türkiye’den Dev Komisyon KampanyasıDünyanın en büyük kripto para borsalarından Huobi, Türkiye’deki müşterileri için dev bir komisyon kampanyasına imza attı. 30 Eylül’e kadar sürecek kampanya kapsamında hesabında en az 2 BTC değerinde kripto para bulunduran ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan Huobi kullanıcıları 200’ün üzerindeki kripto para biriminin alım satım işlemlerinde %0,055 komisyon oranı avantajından faydalanabilecek.

Türkiye’de yeni yeni popüler olmaya başlayan dünyaca ünlü kripto para borsası Huobi, Türkiye’deki etkinlik alanını biraz daha genişletmek için önemli bir kampanyaya imza attı. Hesabında en az 2 BTC bulunduran ve kimlik doğrulama işlemini tamamlayan Huobi Türkiye kullanıcıları, diğer kripto para alım satım işlemlerinde %0.055 oranındaki komisyon oranı avantajından yararlanacak.

Kampanya 30 Eylül 2020 Tarihine Kadar Geçerli

Dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi, Türkiye’deki kullanıcılarına en düşük komisyon oranıyla kripto para alım satım imkânı sunuyor. 30 Eylül 2020’ye kadar sürecek kampanya kapsamında Huobi Türkiye, hesabında en az 2 BTC değerinde kripto para bulunduran ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamış olan tüm kullanıcılar için kripto para alım satım işlemlerinde komisyon oranını %0,055’ye indiriyor. Halihazırda hesabında 2 BTC değerinde kripto para bulundurmayan kullanıcılar, hesap bakiyelerinin değeri 2 BTC’nin üzerine çıktığında kampanyaya dahil olabiliyor.

Alphan Göğüş Kampanya ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

Kampanya hakkında görüşlerini paylaşan Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş şu açıklamayı yaptı:

“Huobi, dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcının günde ortalama 1 milyar dolarlık işlem yaptığı bir platform. Dolayısıyla kullanıcılarımız likidite ve hacim açısından çok güçlü bir platformda işlem yapmanın avantajına sahip. Biliyoruz ki, kripto para yatırımcılarının birçoğu kullandıkları platformlarda tahtaların donmasından şikayet ediyorlar. Huobi’de, yapılan düzenli yatırımlarla geliştirilen altyapılarımız sayesinde işlem sürekliliğinde kesinti yaşanmıyor. Kullanıcılarımız tüm bu avantajların yanında sektörün en uygun komisyon oranlarıyla işlem yapma ayrıcalığını da yaşıyor. Şimdi, %0,055 komisyon oranı kampanyamız ile kullanıcılarımızın daha da düşük komisyondan faydalanabilecekler. Önümüzdeki dönemde de Türkiye’deki kullanıcılarımıza yeni avantajlar sunmaya devam edeceğiz.”

Etiketler:

Yorum Yap