Kraken F1 Ekibi Williams ile Anlaşma İmzaladı

Kraken F1 Ekibi Williams ile Anlaşma İmzaladıDünyaca ünlü kripto para borsası Kraken, F1 ekibi Williams ile anlaşma imzaladı. Son dönemde artan kripto para anlaşmalarına böylece bir yenisi eklendi.

Kraken, Williams Racing F1 takımıyla bir ortaklık anlaşması imzaladı ve bu yıl Formula 1 yarışlarına geri dönen ilk büyük kripto şirketi oldu. Anlaşma, Kraken markasının Williams yarış arabalarında, takım ürünlerinde ve NFT’lerde yer almasını, ayrıca KrakenNFT dijital koleksiyonlarının sergilenmesini içeriyor.

Avustralya GP’si Öncesi Anlaşma İmzalandı

Williams Racing ve Kraken, Melbourne’deki Avustralya Grand Prix’si öncesinde dünyanın önde gelen ve güvenilir kripto platformunun, takımın ilk resmi kripto ve Web3 ortağı olmasını sağlayan büyük bir küresel ortaklık duyurdu. Williams Racing ve Kraken, başarı mirası ve yenilik, bütünlük ve hem hayranlar hem de müşteriler için mükemmel deneyimler sunma değerleri paylaşıyor. Kraken için ilk türden bir ortaklık olan bu anlaşma, dünyanın en hızlı büyüyen sporlarından birinde hayranlarla ve kripto sahipleriyle heyecan verici yeni yollarla etkileşim kurma fırsatı sunuyor.

Kraken markası, 2023 FIA Formula One Dünya Şampiyonası sezonunun geri kalanında FW45 halo ve arka kanatta, ayrıca sürücü yarış tulumlarında ve takım şapkalarında yer alacak. Williams ve Kraken ayrıca seçili Grand Prix’ler için sınırlı sayıda şapka tasarlamak için işbirliği yapacak. Aktivasyonlarının merkezine hayranları ve topluluğu koyan Kraken, sezon boyunca seçilen Williams Racing fanzone girişimlerine de katılacak ve takvimdeki şehirlerde pop-up deneyimleri sunacak.

Sponsorluk İçin 2023 İdeal Bir Yıl

Kraken’in Pazarlama Direktörü Mayur Gupta, borsanın bir sponsorluk anlaşmasına girmek için 2023 yılının en iyi zaman olduğunu söyledi. Gupta, “Kraken’in Williams Racing ile ortaklığı, harika bir misyon ile mükemmellik, yenilik ve çığır açan performansı bir araya getirdiğinde nelerin mümkün olduğunu gösteriyor” dedi.

Kraken, Formula 1’de kripto sponsorluğuna geri dönen ilk büyük kripto şirketi olmasının yanı sıra, bu alanda öncü olan diğer şirketlerden de biri. Kraken, 2022 yılında UFC ile de bir ortaklık anlaşması imzalamış ve dünyanın en büyük dövüş sporları organizasyonunun resmi kripto platformu olmuştu. Kraken ayrıca NBA takımı Dallas Mavericks’in de resmi kripto platformu ve sponsoru.

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmelerin ardından birçok kulüp kripto para şirketleriyle anlaşma yapmaya mesafeliydi. Kraken ile Williams arasındaki anlaşmanın bu noktada da sektöre öncülük edeceğine inanılıyor.

Etiketler:

Yorum Yap