Sanal Blockchain Konferansı Türkçe Yayınlanacak

BlockDown logoDünyanın ilk küresel sanal Blockchain konferansı BlockDown, 18-19 Haziran tarihlerinde yine ilklere imza atacağını duyurdu. Tüm konferans, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanacak.

Dünyanın en çok izlenen sanal blockchain konferansı olması beklenen BlockDown, 18-19 Haziran’da gerçekleştirilecek. Türkçe Telegram kanalı veya BlockDownConf adresleri aracılığıyla konferansa kayıt olabiliyorsunuz.

Simultane Çeviri ile Türkçe Yayın Yapılacak

Hem 2D hem de 3D olarak gerçekleşecek etkinlikte, katılımcılar tüm konuşmaların anlık olarak çevrildiği Türkçe dil tercihini seçebilecekler. Bu yeni özellik sayesinde etkinliği Türkçe takip etmeyi tercih eden katılımcılar anlık canlı çeviri imkanından faydalanabilecekler.

BlockDown kurucusu Erhan Korhaliller; simultane dil çevirileri sayesinde etkinliğin sadece İngilizce bilen kitleye değil, çok daha geniş bir kitleye erişeceğini ve daha fazla kişinin etkinliği takip etmesine olanak sağlanacağını söyledi.

Sektörün önde gelen sanal konferansının ikinci etkinliği tüm dünyada canlı olarak yayınlanacak. Grammy adayı sanatçı Akon, Ripple CTO’su David Schwartz ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb dahil olmak üzere birçok önemli ismin yer alacağı etkinlikte, kısa süre içinde daha pek çok değerli ismin açıklanması da bekleniyor.

BlockDown 2.0 Yaz konsepti olarak anılacak etkinliğin ücretsiz bilet seçeneği de dahil olmak üzere farklı kategorilerde bilet alternatifleri mevcut. VIP bilet kategorisi, yat partisine katılım ve sektör liderlerini bir araya getiren özel mastermind toplantısına katılım hakkı gibi imkanlar sunuyor.

Erhan Korhaliller: “Konferansı Daha Fazla Kişiye Ulaştırmayı Amaçladık”

BlockDown kurucusu Erhan Korhaliller, konferans ile ilgili açıklamalarda bulundu. Türk topluluğunu da beklediklerini belirten Korhaliller şu ifadeleri kullandı:

“Dünyaya küresel bir eğitim ve eğlence platformu sağlamak için BlockDown’ı olabildiğince fazla insana ulaştırmayı misyon edindik. Türkiye’de çok fazla zaman geçiren biri olarak Blockchain teknolojisinin ülkede oluşturduğu heyecanı ve tarif edilemez coşkuyu anlıyorum. Ayrıca Türk topluluğunu BlockDown’da ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. İlk etkinliğimiz medya tarafından çok olumlu dönüşler aldı. Konferansımız bu defa önde gelen kripto haber siteleri Bitcoin.com ve Cryptoslate üzerinden canlı yayınlanacak ve bu sitelerin aylık 3,5 milyon ziyaretçiye ulaşıyor olması sebebiyle dünyanın en çok izlenen sanal Blockchain konferansı olacaktır”

Etiketler:

Yorum Yap