Türkiye’deki Kripto Para Borsalarında Bulabileceğiniz Taraftar Tokenleri

Türkiye’deki Kripto Para Borsalarında Bulabileceğiniz Taraftar TokenleriSon dönemde birçok spor kulübü taraftar tokenleri çıkararak kripto para sektörüne dahil oluyor. Türkiye’de bu taraftar tokenlerini listeleyen kripto para borsalarını ve ilgi çekici taraftar tokenlerini sizler için inceledik.

Türkiye’de taraftar tokenleri denildiği anda akla gelen ilk site Paribu. Hemen hemen popüler olan tüm taraftar tokenlerine bu kripto para borsasından ulaşabiliyorsunuz. Türkiye’den direkt olarak erişim sağlayabileceğiniz taraftar tokenleri şu şekilde:

  1. Galatasaray: Türkiye’de kripto para sektörüne dahil olan kulüplerden biri Galatasaray. Başarılı kulübün taraftar tokenine Paribu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
  2. Trabzonspor: Paribu’da listelenen bir diğer token ise Trabzonspor. Türk Lirası ile günün her saati bu tokeni Paribu’dan alabilirsiniz.
  3. Eskişehirspor: Önümüzdeki günlerde Bitci’de listelenecek olan taraftar tokeni ise Eskişehirspor. Bu token sayesinde Eskişehirspor’a destek olunabilecek.
  4. Juventus: Son dönemde değerini katlayan taraftar tokenlerinden biri Juventus. Bu tokene Paribu’dan ulaşabilirsiniz.
  5. PSG: Her geçen gün biraz daha popüler olan taraftar tokeni işine ilk adım atan kulüplerden biri PSG. Bu kulübün taraftar tokenine Paribu’dan ulaşabilirsiniz.
  6. Milan: Paribu’da listelenen bir diğer token ise Milan. Bu tokene Binance üzerinden de ulaşabilirsiniz.
  7. Atletico Madrid: İspanya La Liga’da şampiyonluğa koşan Atletico Madrid, taraftar tokeniyle kripto para yatırımcılarının karşısına çıkıyor. Bu tokene ulaşabileceğiniz adres Paribu.
  8. Rangers: İskoçya’da yıllar sonra şampiyon olan Rangers’ın taraftar tokeni Bitci’de kendine yer bulmuş durumda. Günün her saati bu tokene erişim sağlayabilirsiniz.
  9. Real Betis: Bitci’den ulaşabileceğiniz bir diğer taraftar tokeni ise Real Betis token. İspanya’nın köklü kulübünün taraftar tokenine yatırım yaparak kazanç elde etme yolunda bir adım atabilirsiniz.
  10. Roma: Türkiye’deki kripto para borsalarında yer alan son taraftar tokeni ise Roma. Bu tokene Paribu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye’deki borsalardan direkt olarak ulaşabileceğiniz tokenler yukarıdaki gibi sıralanıyor. Sizler de bu tokenler ve tokenlerin listelendiği Türkiye’deki kripto para borsaları hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Tüm yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler:

Yorum Yap